REZERVUOKITE KAMBARĮ
IR ATRASKITE
DZŪKIJOS MIŠKŲ GROŽĮ

Daugiau...

KONFERENCIJOS,
ĮMONIŲ RENGINIAI
IR ŠEIMOS ŠVENTĖS

daugiau...

SUSIPAŽINKITE
SU MŪSŲ DVARU
VIRTUALIAME TURE

daugiau...

KAMBARIŲ KAINOS
NUO 44 €

daugiau...

PRAMOGAUKITE „TARZANIJOJE“ -
DIDŽIAUSIAME NUOTYKIŲ PARKE
BALTIJOS ŠALYSE

daugiau...

AUTENTIŠKA
DZŪKŲ VIRTUVĖ
IR GYVOS ŠVENČIŲ TRADICIJOS

daugiau...

Kambariai

Dvaro svečių kambariai

Pasiilgote natūralios gamtos ar pavargote nuo įtempto gyvenimo ritmo...? Sustokite bent trumpam ir pasimėgaukite akimirkomis viename iš gražiausių Lietuvos kampelių ant Nemuno kranto – kaimo turizmo sodyboje „Dzūkijos dvaras“.

“Dzūkijos dvare”

Jūsų laukia jaukiai ir patogiai įrengti dviviečiai kambariai, kurie, Jums pageidaujant, gali tapti ir keturviečiais. Visų kambarių langai atsiveria į nepakartojamus Dzūkijos gamtos paveikslus.

Dvare įrengta 11 kambarių: 4 standartiniai kambariai, 4 standartiniai su terasa, 2 mini liukso klasės kambariai su vaizdu į Nemuną ir vienas liukso klasės kambarys. Kiekvienas kambarys dvelkia elegancija ir įrengtas taip, kad svečiui būtų patogu, o pro langus atsivertų nuostabus vaizdai į Nemuną ir mišką.

Visuose kambariuose yra plokščiaekraniai televizoriai. Vonios kambariuose yra dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas. Dvare vienu metu gali gyventi 44 svečiai.

 

“Dzūkijos dvaro” oficinoje

Dzūkijos dvaro teritorijoje naujai atidaryta Oficina siūlo dar erdvesnę viešnagę!

Dvaro oficinoje Jūsų jau laukia 13 naujų kambarių iš kurių 5 mini liukso ir 4 standartiniai kambariai, kuriuose galime apgyvendinti po 4 asmenis bei 4 šešiaviečiai kambariai.

Visuose kambariuose yra plokščiaekraniai televizoriai ir kondicionieriai. Vonios kambariuose yra dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas. 

Dvaro oficinoje vienu metu gali gyventi net 56 svečiai! 

Dėl kambarių rezervacijos prašome susisiekti su "Dzūkijos dvaro" ekonome +370 647 77506 arba el. paštu info@dzukijosdvaras.lt

 

Pasirinkite kambarį:

 • Liukso kambarys

  Mėgstantiems erdvę siūlome liuksą - „Tikrojo baravyko“ kambarį. „Tikrojo baravyko“ kambarys yra išskirtinai erdvus, su padidinta poilsiui skirta erdve ir…

  Daugiau
 • Mini liukso kambariai

  „Dzūkijos dvaro“ 6 mini liukso kambariai su privačiomis terasomis. Penkiuose iš šių kambarių vaizdas atsiveria į vėsuma dvelkiantį…

  Daugiau
 • Standartiniai kambariai

  „Dzūkijos dvaro“ Puikūs kambariai yra dviviečiai, o Jums pageidaujant gali būti paversti triviečiais ir keturviečiais. Iš visų kitų…

  Daugiau