REZERVUOKITE KAMBARĮ
IR ATRASKITE
DZŪKIJOS MIŠKŲ GROŽĮ

Daugiau...

KONFERENCIJOS,
ĮMONIŲ RENGINIAI
IR ŠEIMOS ŠVENTĖS

daugiau...

SUSIPAŽINKITE
SU MŪSŲ DVARU
VIRTUALIAME TURE

daugiau...

KAMBARIŲ KAINOS
NUO 44 €

daugiau...

PRAMOGAUKITE „TARZANIJOJE“ -
DIDŽIAUSIAME NUOTYKIŲ PARKE
BALTIJOS ŠALYSE

daugiau...

AUTENTIŠKA
DZŪKŲ VIRTUVĖ
IR GYVOS ŠVENČIŲ TRADICIJOS

daugiau...

Apie dvarą

 

Apie Dzūkijos dvarą

apie-dzukijos-dvara


„Dzūkijos dvaras“ nerasite administratorių, valytojų ar padavėjų. Kaip ir dera ištaiginguose ir svetinguose namuose, Jus pasitiks draugiški šeimininkai ir paslaugi dvaro ekonomė. Diskretiškos kambarinės puoselės švarą ir jaukumą Jūsų kambariuose.

Namų šiluma, gyvos dvaro tradicijos, kvapą gniaužiantis Nemuno slėnis ir elegantiškas kasdienis gyvenimas – “Dzūkijos dvaro” svetingumo dalelės. Rytais Jūsų laukia karšti bajoriški pusryčiai, įdienojus galite mėgautis rafinuota popiečio arbatos gėrimo apeiga, iškyla parke ar vakarienė prie žvakių. Išsiilgusius tikro ryšio su gamta kviečiame jodinėti žirgais ir pasinerti akimis ir širdimi į nepakartojamą Dzūkijos gamtovaizdį.

Išbandyti drąsą, ištvermę ar tiesiog aktyviai praleisti laiką siūlome apsilankius nuotykių parke „Tarzanija“! Daugiau >>>
„Dzūkijos dvaras“ – originali erdvė verslo susitikimams, įvairiems renginiams ir konferencijoms. Geriausia, kas gali būti – Jūsų verslo tikslai bus harmoningai ir profesionaliai suderinti su Jūsų kūno ir sielos poilsiu “Dzūkijos dvare”.
Pamirškite kasdienius rūpesčius “Dzūkijos dvare” ant Nemuno kranto!

> Dvaro valgomasis, kurio pasididžiavimas - autentiška duonkepė krosnis! > Aktyvios pramogos - jodinėjimas, pramogų parkas “TARZANIJA”, paplūdimio tinklinis > Dvaro ūkinis sektorius - stainia, daržas, lentpjūvė, saulės energijos jėgainė. > Erdvi banketinė salė ant Nemuno kranto.

Rezervuoti kambarį

Rezervuoti kambarį labai paprasta - tai galite padaryti jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu, internetu ar tiesiog užsukę į svečius(spauskite nuorodą žemiau).


Kaimo turizmo sodyba ,,Dzūkijos dvaras“
Tarzanijos g. 1, Radžiūnų km.,
Alytaus raj.
Lietuva

+370 647 77506

Elektroninis adresas: info@dzukijosdvaras.lt

 

Rezervuoti


Unikali Dvaro  vieta - Vidzgirio botaninio draustinio apsuptyje

“Dzūkijos dvarą” supa unikalus gamtovaizdis – Nemunas, didingi Dzūkijos miškai ir žaismingos kalvos. Akių ir sielos palaimai peizažas matomas pro visus “Dzūkijos dvaro” langus. Smėlingose kalvelėse besiganantys žirgai, gamtos ritmas čia pat, vos pravėrus langą. Tai vieta, kurioje ne tik pailsėsite, bet ir puikiai praleisite laiką. Tai gamtos grožis, atvertas kiekvienam svečiui.

"Dzūkijos dvaras" stovi visai šalia Vidzgirio miško (452 ha) botaninio draustinio, ant vaizdingo Nemuno kranto. Vidzgirdo miškas – unikalus gamtos kampelis, kuriame veši plačialapiai bei griovų ir šlaitų miškai, skroblynai, ąžuolynai, didelę botaninę vertę turintys retieji augalai, gyvena daug saugomų gyvūnų rūšių. Nenuostabu, kad jis paskelbtas botaniniu draustiniu. Tiems, kurie domisi gamta, istorija ir mėgsta paklajoti, čia įrengtas ekologinis pažintinis takas, vedantis iki Radžiūnų (dar vadinamo Pilaite) piliakalnio. Radžiūnų piliakalnis stūkso Nemuno kairiajame krante. Jis datuojamas I tūkst. viduriu – II tūkst. pradžia. Šlaitai statūs, 30–35 m aukščio. Piliakalnis apaugęs lapuočių mišku. ŠV papėdėje 1 ha plote yra II–V a. papėdės gyvenvietė (tyrinėta 2002 m.). Iki 53 cm storio jos kultūriniame sluoksnyje rasta grublėtos keramikos, gyvulių kaulų, geležinis įtveriamasis tribriaunis strėlės antgalis. Jei tikėsime padavimais, tai piliakalnį supylė du broliai kunigaikščiai, kad galėtų apsiginti nuo priešų.

Užsisakykite Dzūkijos dvaro ekskursiją po „Vidzgiro botaninį draustinį“!

Užsakyti ekskursiją

Atstumai

“Tik vaizduotė ir įsitikinimas sukuria atstumą tarp daiktų, žmonių, vietų. Ir tik vaizduotė bei tikėjimas gali sukurti atmosferą.” Marselis Prustas

Tokį kelią Jūs įveiksite vykdami pas mus iš:

Alytaus centro – 8 km,
Alytaus autobusų stoties – 7,5 km,
Druskininkų – 55 km,
Kauno oro uosto – 89 km,
Tarptautinio Vilniaus oro uosto – 117 km,
Klaipėdos – 283 km.Tikras dvaras neįsivaizduojamas be ūkio

ukis

Dzūkijos dvare vykdoma aktyvi ūkinė veikla:

 

> Stainioje laikome žirgus ir vaikų pamėgtus mažuosius ponius;
> Gėlynuose patys dauginame gėles dvaro aplinkai puošti;
> Lentpjūvėje ruošiame medieną viso dvaro statybai, atnaujinimui, aplinkos tvarkymui;
> Dvaro pasididžiavimas – moderni saulės energijos jėgainė.

Jodinėjimas žirgais

kryptys

Linkime saugios kelionės ir laukiame Jūsų! (nuoroda į maps.lt)

 

> Iš Alytaus centro
> Iš Alytaus autobusų stoties
> Iš Druskininkų
> Iš Kauno oro uosto
> Iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto
> Iš Klaipėdos